Selectia se face pe baza voturilor membrilor, precum si cu ajutorul algoritmilor de inteligenta artificiala.

semnaleaza adminului . adauga la bookmarkuri

linkuri similare cu:

"finala iuMor"

VIDEO Finala iUmor Online din 5 iunie 2016
Video online integral cu Finala iUmor difuzata de Antena 1, duminica, 5 iunie 2016.
FINALA iUmor din 5 Iunie 2016 Online
FINALA iUmor Sezonul 2 online 11 Decembrie 2016
iUmor Sezonul 3 Episodul 12 – Finala Online 21 Mai 2017
Vezi online marea finala a show-ului „iUmor” Sezonul 3 Episodul 12, difuzata de Antena 1 in data de 21 mai 2017!
iUmor 10 Decembrie 2017 Finala
iUmor
10 Decembrie 2017
Finala
IUmor marea finala din 21 mai 2017
IUMOR EMISIUNEA DIN 21 MAI 2017 MAREA FINALA

Urmariti in avans aici pe site emisiunea difuzata la Antena 1 IUmor online din data de 21 mai 2017 MAREA FINALA si aflati castigatorul celui de-al treilea sezon.Urmariti Iumor sezonul 3 episodul 12 online.
Nico si Vlad Mirita castiga finala nationala a Eurovision 2008
In urma unei lupte stranse intre piesele castigatoare a celor doua semifinale nationale ale concursului Eurovision 2008, castigatoare in finala, a fost desemnata piesa: “ Pe-o margine de lume“, interpretata de Nico si Vlad Mirita. Se pare ca acesta piesa a fost mai mult favorita publicului, juriul favorizand piesa: “Shine” interpretata de formatia suedeza Biondo.
Costel Busuioc a castigat finala
Aseara a avut loc marea finala a concursului “Hijos de Babel”. In aceasta finala, Costel Busuioc, a interpretat piesa “La Traviata”. In urma interpretarii si datorita punctajului obtinut a fost ales ca fiind unul din cei trei finalisti .
Finala Eurovision 2008 Belgrad - Ordinea intrarii in concurs
Dupa cum probabil stiti deja, marea finala Eurovision 2008 Belgrad va incepe la ora 22.00 ( ora Romaniei) , va dura 3 ore, si o veti putea viziona pe TVR1.

Romania, reprezentata de Nico si Vlad Mirita, va deschide concursul cu piesa "Pe-o margine de lume". Sa fie acest fapt de bun augur sau un ghinion teribil? Vom vedea diseara. Sa tinem asadar pumnii stransi lui Nico si Vlad, si fie ca cel mai bun sa castige.
Castigatorii marei finale Eurovision 2008
Aseara s-a desfasurata la Belgrad, marea finla Eurovision 2008. Castigatorul este rusul Dima Bilan, cu melodia “Believe”, o melodie foarte frumosa de altfel si demna de a castiga o finala Eurovision. Piesa Rusiei a obtinut 272 de puncte, aceasta fiind prima data cand Rusia castiga o finala Eurovision.
Marea Finala: Neinfricatul "Schweini", fata-n fata cu "El Nino"
Germanul Bastian Schweinsteiger si spaniolul Fernando Torres sunt fotbalistii care ar putea decide finala celei de-a 13-a editii a Campionatului European
Clasament finala nationala Eurovision 2009
In urma cu cateva minute s-a incheiat finala nationala a concursului Eurovision 2009. Clasamentul stabilit in urma votului publicului si al juriului arata astfel:

Romanca Cristina Dinu a pierdut finala de la Pomezia
Cristina Dinu nu a facut fata italiencei Anna-Giulia Reminonda (favorita numarul doi la castigarea turneului in valoare de 10.000 de dolari) si a pierdut finala .

Desi a castigat primul set cu scorul de 7-5 ,Cristina le-a pierdut pe urmatoarele doua cu 2-6 si 3-6 .
Villareal – FC Porto 3-2 ,Porto si Braga in finala Europa League
Am avut aseara parte de un meci de fotbal adevarat ,fotbal total , care am dori sa il vedem mereu . Nu imi mai aduc aminte de cand nu am mai vazut atat de multe ocazii de gol si un fotbal atat de spectaculos . Desi pentru Villareal era aproape imposibil sa revina , spaniolii nu au luat in seama acest amanunt si au inceput sa atace furibund reusind sa deschida scorul realativ repede prin Cani in minutul 17 . Suporterii extraordinari ai lui Villareal parca ii purtau pe jucatori spre poarta adversa si toata lumea incepuse sa spere la o rasturnare fabuloasa a rezultatului insa Porto le-a taiat elanul in minutul 40 prin Hulk ,acesta reusind sa restabileasca egalitatea . Dupa pauza show-ul a continuat spre incantarea noastra a tuturor iar Falcao si-a adjudecat titlul de golgeter al Europa League cu un gol inscris in minutul 48 . Desi Villareal a dominat meciul se parea ca vor trebui sa se recunoasca infranti si pe propriul teren in fata formatiei portugheze . Se pare ca acest gand le-a dat jucatorilor o energie extraordinara de a intoarce rezultatul iar Villareal a reusit sa castige in final cu scorul de 3-2 dupa golurile reusite de Capdevila in minutul 75 si Rossi din penalty in minutul 80 . Desi invinsa Porto merge mai departe cu scorul general de 7-4 iar ramane sa visam la un derby de Romania care sa semene macar pe jumatate cu ceea ce am vazut aseara in Spania .
Barcelona invinge Valencia cu 2-0 si se califica in finala Cupei Spaniei
Valencia venea pe Nou Camp dupa un egal pe terenul propriu si spera intr-o rasturnare de scor care sa o duc in finala . Din pacate insa pentru lilieci totul a fost doar un vis spulberat repede de Cesc Fabregas in minutul 16 . Valencia trebuia sa marcheze un gol pentru a trimite meciul in prelungiri insa Barcelona a stiut sa isi tina adversarii departe de propria poarta prin celebrul joc de pase de la mijlocul terenului . Messi si Cuenca au mai ratat inca 3-4 ocazii mari de gol pana la pauza . In repriza secunda situatia nu s-a schimbat deloc : Barcelona a fost in permanenta la conducerea jocului dominandu-si adversarii insa jucatorilor lui Guardiola le-a lipsit inspiratia la finalizare . Valencia a ramas in 10 jucatori din minutul 77 dupa eliminearea lui Feghouli iar Xavi a stabilit scorul final in minutul 81 dupa o faza de contraatac rapida . Barcelona se califica in finala Cupei Spaniei cu scorul de 3-1 la general in fata Valenciei .
Finala MasterChef România, sezonul I
Ieri au fost aleși cei 4 finaliști MarterChef România: Alex Petricean (25 de ani), Bogdan Alexandrescu (23 de ani), Mimi Nicolae (39 de ani) și Petru Buiuca (23 de ani). Astăzi, de la ora 20:30 pe ProTV va fi ales primul MasterChef al României. Premiul concursului este de 50.000 euro.
Finala Romanii Au Talent Sezonul 3 (10 mai 2013)
romanii au talent, romanii au talent 2013, romanii au talent sezonul 3, Eduard Sandu, Eduard Sandu la Romanii Au Talent, Mihai Petre, Andra, Andi Moisescu, romanii au talent toate sezoanele, romanii au talent finala, finala romanii au talent, romanii au talent 10 mai 2013
Simona Halep joacă pe 16 februarie prima finală din 2014
Duminica, 16 februarie 2014 cu începere de la ora 17.00, Simona Halep, numărul 10 mondial, va juca prima sa finală din acest an împotriva nemţoaicei Angelique Kerber, numărul 9 mondial.
Adriana Lima, final de casnicie
Rinocerii de Eugène Ionesco, gong final la FNT 2014
CINE A CÂȘTIGAT FINALA ROMÂNII AU TALENT 2015 SEZONUL 5
Vezi cine a castigat finala concursului Romanii au talent din acest sezon 2015
BMan pregateste pentru acest final de toamna o serie noua de paltoane pentru barbati
Finalul acestui an aduce noi promotii la carucioarele marca Adamex, de la IlBambino
Vexio are in stoc, pe final de an, o gama extinsa de memorii pentru laptop
Finala Şerifi de România Online, 22 decembrie 2015
Video online cu finala show-ului „Serifi de Romania” difuzat de Antena 1, marti, 22 decembrie 2015.
X Factor Sezonul 5 Finala Online, 27 Decembrie 2015
Vezi video online cu finala „X Factor” sezon 5, difuzata de Antena 1 duminica, 27 decembrie 2015!